Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Księgowy / Księgowa

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
Wrocław
praca stacjonarna
6755 dni temu

Ogłoszenie numer: 19512, z dnia 2006-04-21

Naszym Klientem jest międzynarodowy koncern należący największych przedsiębiorstw branży wydobywczej i eksploatacji surowców mineralnych na świecie. Firma ta jest strategicznym inwestorem kilku zakładów produkcyjnych w Polsce. W skład grupy polskich przedsiębiorstw należących do naszego Klienta wchodzi spółka świadcząca scentralizowane usługi finansowo-księgowe dla wszystkich podmiotów gospodarczych w ramach grupy.

Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: KNT/2104/06

Opis stanowiska

- kontrola merytoryczna dokumentów księgowych; - dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych ewidencja zakupów inwestycyjnych; - sporządzanie sprawozdań finansowych; - sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT i VAT); - tworzenie rezerw na zobowiązania; - wprowadzanie nowoczesnych innowacyjnych rozwiązań z zakresu ewidencji w/w zdarzeń.

Wymagania

- minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku (preferowana firma produkcyjna); - wykształcenie wyższe ekonomiczne; - bardzo dobra znajomość języka niemieckiego; - dyspozycyjność, umiejętności organizacyjne oraz interpersonalne.

Oferujemy

- pracę w dynamicznym zespole w międzynarodowym koncernie, - liczne kontakty zagraniczne, - uczestnictwo w zagranicznych szkolenia i konferencjach, - atrakcyjne wynagrodzenie, - możliwość awansu dla najlepszych pracowników.