Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
KSIĘGOWY-KADROWY | do zespołu księgowego ze znajomością Symfonii

CAR-DROOM Sp.J. Autoryzowany Dealer marki Citroen oraz KIA
Warszawa
praca stacjonarna
5263 dni temu

Ogłoszenie numer: 91706, z dnia 2010-03-02

Firma CAR-DROOM Sp.J. Autoryzowany Dealer marki Citroen oraz KIA działa na polskim rynku od ponad 12 lat. Posiada Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2000. Zatrudnia wielu fachowców, którzy posiadają wysokie kwalifikacje i dyplomy Certyfikowane przez Citroen oraz KIA. CAR-DROOM zapewnia dostęp do wszystkich możliwych usług motoryzacyjnych. W ofercie usług proponuje: mechanikę pojazdową, blacharstwo - lakiernictwo, likwidację szkód komunikacyjnych, sprzedaż części zamiennych, sprzedaż samochodów (wraz z finansowaniem), ubezpieczenia oraz wiele innych. Zyskuje uznanie klientów poprzez fachową i miłą obsługę, a także zaangażowanie wszystkich pracowników w systematyczne podnoszenie jakości usług.

KSIĘGOWY-KADROWY
do zespołu księgowego ze znajomością Symfonii

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku byłaby odpowiedzialna za kompleksowe prowadzenie pełnej księgowości firmy a także obsługę spraw kadrowo-płacowych pracowników firmy.
Do głównych obowiązków należałoby:
  • wprowadzanie dokumentów księgowych
  • kontrola dowodów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym
  • sporządzanie dokumentów PK
  • wprowadzanie wyciągów bankowych
  • sporządzanie deklaracji VAT-7
  • sporządzanie sprawozdań finansowych
  • sporządzanie list płac
  • prowadzenie spraw kadrowo-płacowych pracowników
  • sporządzanie dokumentacji zgłoszeniowych i rozliczeniowych do ZUS

Wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku ( dział kadr,dział księgowości)
  • praktyczna znajomość przepisów prawa podatkowego, prawa pracy, zagadnień księgowych i kadrowych
  • doświadczenie w sporządzaniu list płac i wyliczaniu zasiłków chorobowych
  • znajomość programu SYMFONIA
  • samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • systematyczność, dokładność, uczciwość w pracy

Oferujemy

  • pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • miłą atmosferę pracy
  • umowę o pracę
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia