Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie
Księgowy ds. należności z j. niemieckim (B2/C1)

Genpact PL
pomorskie
specjalista mid / senior
pełny etat
umowa o pracę
praca zdalna
955 dni temu

Genpact jest liderem globalizacji usług i technologii oraz pionierem w zakresie zarządzania procesami biznesowymi dla firm na całym świecie. Współpracujemy z ponad 800 klientami wykorzystując inteligentnie skonstruowane procesy, analizy i technologie. Oferujemy szeroką gamę usług branżowych. Należą do nich finanse i rachunkowość, ubezpieczenia i bankowość, zakupy & zarządzanie łańcuchem dostaw, obsługa klienta, aplikacje korporacyjne, zarządzanie infrastrukturą IT, zarządzanie zamówieniami.

Obecnie zarządzamy 4700 procesami w 30 językach, poprzez sieć ponad 70 centrów operacyjnych w 20 krajach.

Współpracujemy z klientami z listy Fortune Global 500 i poza nią, oraz zatrudniamy ponad 77 000 osób w ponad 20 krajach, z kluczowymi biurami w Nowym Jorku, Palo Alto, Londynie i Delhi.

Nasi klienci to firmy w różnych branż, takich jak motoryzacja, bankowość i finanse, ubezpieczenia, produkcja, branża farmaceutyczna, telekomunikacja i logistyka.

Zapewniamy bezproblemowy serwis z naszych globalnych centrów, aby zaspokoić cele biznesowe, kulturowe oraz językowe naszych klientów.

Jesteśmy znani z generowania wpływu. Jeśli chcesz poznać nas lepiej odwiedź nas na www.genpact.com.

Dołącz do nas!

Obowiązki:

- Wsparcie procesów księgowych (należności),
- Generowanie upomnień o zapłatę i wysyłanie ich do klientów,
- Zarządzanie zaległymi płatnościami,
- Obsługa połączeń przychodzących oraz korespondencja mailowa z klientami,
- Przygotowywanie analiz i raportów,
- Praca na systemie SAP
- Wsparcie zespołu w bieżących czynnościach

Wymagania:

- Bardzo dobra znajomość j. niemieckiego - B2/C1

- Dobra znajomość j. angielskiego - min. B1

- Doświadczenie w dziale należności - co najmniej rok

- Ukończona szkoła średnia (wykształcenie wyższe jest atutem)

- Znajomość MS Office, w szczególności Excela - pożądany poziom przynajmniej średniozaawansowany

- Zdolność do szybkiej adaptacji i nauki nowych rzeczy

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- Atrakcyjne wynagrodzenie

- Pracę w 100% zdalną, z zapewnieniem sprzętu

- Indywidualną ścieżkę rozwoju

- Pakiet benefitów (opieka medyczna, karta benefit multisport, karta lunchowa, dodatkowy dzień urlopu w roku itd.)

Kindly please see our Privacy Notice for Employment Candidates: http://www.genpact.com/about- us/privacy-notice-for-employment-candidates.