Zobacz więcej ofert pracy

Księgowy/a

Rezydent S.A. Krzywy Domek
Sopot
praca stacjonarna
5963 dni temu

Ogłoszenie numer: 41436, z dnia 2008-03-19

www.krzywydomek.info

Księgowy/a

Miejsce pracy: Sopot

Opis stanowiska

  • wystawianie faktur zgodnie z umowami
  • przygotowywanie, tworzenie i kontrola realizacji budżetu
  • windykacja należności
  • rozliczenia gotówkowe
  • współpraca z działami: marketingu, technicznym i administracji.

Wymagania

  • doświadczenie w pracy w księgowości: minimum 3 lata
  • wykształcenie min. średnie ekonomiczne (preferowane wyższe)
  • dobra organizacja pracy i zaangażowanie
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera MS Office
  • dodatkowym atutem będzie znajomość programu CDN XL
  • dyspozycyjność
  • solidność, sumienność, skrupulatność, kreatywność
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientami
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego
  • przyjazne i atrakcyjne warunki pracy
  • szkolenia