Zobacz więcej ofert pracy

Księgowy/a

Grupa Kapitałowa TelForceOne
Wrocław
praca stacjonarna
6142 dni temu

Ogłoszenie numer: 38049, z dnia 2007-12-25

Jesteśmy największym, polskim importerem akcesoriów do telefonów komórkowych (poprzednio PolTelkom Spółka Akcyjna). Ze względu na dynamiczny rozwój firmy aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Księgowy/a

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

  • przygotowywanie raportów oraz zestawień finansowych,
  • bieżąca weryfikacja dokumentów księgowych,
  • pomoc przy sporządzaniu sprawozdań finansowych i giełdowych.
  • Wymagania

  • doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku w dziale księgowości min 2 lata,
  • wykształcenie kierunkowe,
  • bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości
  • doświadczenie w zakresie sprawozdawczości giełdowej i/lub kontrolingu mile widziane
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera,
  • obowiązkowość, skrupulatność, komunikatywność i dyspozycyjność,
  • umiejętność pracy w zespole
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • Oferujemy

  • pracę w dynamicznej firmie będącej liderem na rynku akcesoriów do urządzeń mobilnych,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • samodzielną i perspektywiczną pracę