Zobacz więcej ofert pracy

Księgowa

M&M Logistk Sp. z o.o.
mazowieckie
praca stacjonarna
5651 dni temu

Ogłoszenie numer: 55644, z dnia 2009-01-27

jest znaną międzynarodową grupą oferującą najwyższej jakości, kompleksową obsługę spedycyjną w przewozach drogowych, kolejowych, lotniczych, morskich oraz pełne spektrum nowoczesnych usług logistycznych.

Księgowa

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • obsługę finansowo-księgową
  • kontakt z kontrahentami w sprawie wzajemnych rozliczeń
  • potwierdzanie sald
  • rozliczanie wzajemnych kompensat
  • współpraca z działem windykacji
  • Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Doświadczenie min. 2 lata na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość VAT-u w spedycji ze znajomością SAP BO
  • Umiejętność rozliczania rozrachunków zagranicznych
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Rzetelność
  • Dyspozycyjność
  • Kreatywność
  • Komunikatywność Dodatkowym atutem będzie:
  • Wykształcenie wyższe
  • Staż pracy w firmie spedycyjnej
  • Oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Możliwość dokształcania i doskonalenia zawodowego
  • Praca w młodym zespole