Zobacz więcej ofert pracy

Księgowa

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe s.c.
Poznań
praca stacjonarna
6168 dni temu

Ogłoszenie numer: 37217, z dnia 2007-11-29

Naszym Klientem jest Spółka z o.o. z siedzibą w Poznaniu, dla którego poszukujemy kandydatki na stanowisko:

Księgowa

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: CPK/1311/07P

Opis stanowiska

Praca w dni robocze w pełnym wymiarze - Poznań ZADANIA: - ewidencja i księgowanie faktur zakupowych, - ewidencja i księgowanie faktur sprzedaży, - ewidencja i księgowanie wyciągów bankowych oraz kasy, - prowadzenie rozrachunków kontrahentów krajowych i zagranicznych, - kontrola dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym.

Wymagania

- doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 1 rok, - bardzo dobra organizacja pracy, - sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków, - pracowitość i systematyczność, - odpowiedzialny stosunek do wykonywanych zadań.

Oferujemy

- stabilne i stałe zatrudnienie, - możliwość rozwoju zawodowego.