Zobacz więcej ofert pracy

Księgowa

Polbruk S.A.
Gdańsk
praca stacjonarna
6338 dni temu

Ogłoszenie numer: 28293, z dnia 2007-04-10

Polbruk S.A. jest dynamicznie rozwijającym się producentem materiałów drogowych w Polsce, działa na rynku od 1992 roku.

Księgowa

Miejsce pracy: Gdańsk

Nr Ref.: DF 20/03/2007

Opis stanowiska

Kontrola rachunkowa i merytoryczna dokumentów księgowych. Samodzielna dekretacja księgowanych dokumentów i rozliczanie w powierzonym zakresie odpowiedzialności.

Wymagania

Wykształcenie wyższe z dziedziny rachunkowości. Praktyczna znajomość zasad rachunkowości oraz przepisów podatkowych w podstawowym zakresie. Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku. Samodzielność i dobra organizacja pracy.

Oferujemy

Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, w zespole księgowym. Szkolenia z zakresu rachunkowości i księgowości. Bezpośrednio po 3- miesięcznym okresie próbnym możliwość przejścia na stałe.