Zobacz więcej ofert pracy

Księgowa

AN Pharmacy Sp. z o.o.
wielkopolskie, Skórzewo k / Poznania
praca stacjonarna
4886 dni temu

Ogłoszenie numer: 138932, z dnia 2011-03-01

Importer równoległy produktów farmaceutycznych

Księgowa

Miejsce pracy: wielkopolskie, Skórzewo k / Poznania

Opis stanowiska

  • księgowanie oraz dekretacja faktur,wyciągów bankowych,rozliczeń międzyokresowych,
  • księgowanie na kontach,

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe /rachunkowość /
  • doświadczenie na stanowisku księgowej,
  • znajomość ustawy o rachunkowości,
  • znajomość obsługi programu RAKS i SQL,
  • dokładność, rzetelność, terminowość,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy

  • pracę na  stanowisku dającym możliwość pełnego wykorzystania i rozwinjęcia posiadanych umiejętności,
  • pracę w rozwijającej się perspektywicznej Firmie o stabilnej pozycji  rynkowej,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.