Zobacz więcej ofert pracy

Księgowa

DACPOL Sp. z o.o.
mazowieckie
praca stacjonarna
5015 dni temu

Ogłoszenie numer: 130883, z dnia 2011-01-24

Jesteśmy firmą handlowo-produkcyjną, działającą w Polsce oraz na rynku Europy Środkowej i Wschodniej. Reprezentujemy pond stu renomowanych producentów podzespołów dla energoelektroniki, elektrotechniki, elektroniki, automatyki
i informatyki.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Księgowa

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

  • Ewidencja księgowa faktur zakupu
  • Księgowanie wyciągów bankowych
  • Prace administracyjne związane z obiegiem dokumentów księgowych

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie (mile widziani studenci zaoczni kierunków  finanse i rachunkowość, zarządzenie, ekonomia)
  • Podstawowa znajomość zagadnień księgowych/zasad  rachunkowości
  • Dokładność i sumienność
  • Zdolności analityczne
  • Łatwość przyswajania wiedzy
  • Najchętniej osoba z Piaseczna, Ursynowa, Konstancina lub okolic

Oferujemy

  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę,