Zobacz więcej ofert pracy

Księgowa/y

manBase S.A.
Poznań, Poznań, Sady
praca stacjonarna
4078 dni temu

Talentica - zespół specjalistów wspierających procesy rekrutacyjne, dla swojego Klienta, firmy, która tworzy innowacyjne rozwiązania w dziedzinie urządzeń medycznych, w ramach specjalizacji chirurgicznych, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Księgowa/y
Miejsce pracy: Poznań, Sady
Zadania:
  • działania związane z księgowością i finansami
  • przejęcie dodatkowych zadań związanych z księgowością innych oddziałów firmy
  • sprawne posługiwanie się programem AX2012
  • wsparcie dla Dyrektora Finansowego

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe magisterskie w finansach i rachunkowości
  • doświadczenie w księgowości
  • doświadczenie w pracy z systemami ERP
  • doświadczenie w obsługiwaniu Microsoft Excel, sprawna obsługa programu
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • dokładność
  • doskonałe posługiwanie się komputerem
  • precyzyjność i efektywność w wykonywaniu zadań
  • pozytywne nastawienie i umiejętność rozwiązywania problemów
  • chęć uczenia się

Oferujemy:
  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • niezbędne narzędzia pracy
  • wsparcie ze strony współpracowników
Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 7922