Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Księgowa/y w Dziale Usług Księgowych

AK AUDYT
Warszawa
praca stacjonarna
5652 dni temu

Ogłoszenie numer: 56780, z dnia 2009-02-23

AK AUDYT

Jesteśmy firmą oferującą szeroki wachlarz usług audytorskich, księgowych i doradczych. Posiadamy biuro w Warszawie w pobliżu centrum miasta. Wśród naszych Klientów znajdują się firmy małe, średnie i duże, w tym także spółki należące do międzynarodowych grup kapitałowych oraz spółki giełdowe.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

- dekretowanie i ewidencjonowanie dowodów księgowych w systemie FK; - prowadzenie księgowości zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi i finansowymi; - przygotowanie raportów księgowych zgodnie z obowiązującymi standardami; - uzgadnianie sald należności i zobowiązań; - sporządzanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań statystycznych.

Wymagania

- 1-3 lata pracy na stanowisku Księgowej/go, - znajomość ustawy o rachunkowości oraz przepisów podatkowych, - znajomość programów Symfonia, - język angielski, - znajomość pakietu Office, - zdolności analityczne, - umiejętność pracy z klientem

Oferujemy

- pracę w prężnie rozwijającej się firmie, w młodym, dynamicznym zespole; - stałą pracę na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy; - liczne szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego; - kurs językowy; - pakiet opieki medycznej.