Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Raszyn
Księgowa -y /specjalista ds. kadr i płac

Biuro Rachunkowe
Raszyn
praca stacjonarna
5272 dni temu

Ogłoszenie numer: 91510, z dnia 2010-03-09

Obsługujemy małe i średnie firmy z Warszawy i okolic, spółki prawa handlowego, przedstawicielstwa firm zagranicznych. Działamy na rynku od 1997r

Miejsce pracy: Raszyn

Opis stanowiska

Obsługa księgowa i kadrowo-płacowa firm na KPiR oraz z pełną księgowością. Również praktykanci

Wymagania

Wykształącenie min. średnie, min 2-letni staż na stanowisku księgowa -y/ samodzielnej obsługi kadr, znajomość rachunkowości i aktualnych przepisów podatkowych / prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Osoby z okolic Raszyna

Oferujemy

stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia plus pakiet socjalny, duże możliwości rozwoju zawodowego