Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
KSIĘGOWA/Y | do Centrali w Kałuszynie

P.H.U. "ANGO" Andrzej Goźliński
mazowieckie
praca stacjonarna
5707 dni temu

Ogłoszenie numer: 58416, z dnia 2009-03-03

Czołowy dystrybutor artykułów branży FMCG posiadający oddziały w Białymstoku, Kałuszynie, Katowicach, Radomiu, Rzeszowie, Szczecinie i Kościerzynie poszukuje kandydatów na stanowisko:

KSIĘGOWA/Y
do Centrali w Kałuszynie

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

  • księgowanie faktur kosztowych i ich kwalifikacja,
  • uzgadnianie kont księgowych w powierzonym zakresie odpowiedzialności,
  • utrzymywanie bieżącego kontaktu z kontrahentami,
  • wykonywanie przydzielonych zadań oraz zapewnienie ich terminowej realizacji.

Wymagania

  • osoba, która obecnie pracuje na samodzielnym stanowisku jako księgowy,
  • posiada minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w firmie o profilu handlowym,
  • posiada minimum średnie wykształcenie kierunkowe,
  • samodzielnie potrafi rozwiązywać napotykane problemy,
  • posiada ugruntowaną wiedzę z zakresu rachunkowości oraz ustaw podatkowych w zakresie podatku dochodowego i podatku VAT,
  • osoba zdyscyplinowana i zaangażowana w realizację postawionych celów.
  • posiada znajomość środowiska Windows (Excel, Word), zna i potrafi korzystać z oprogramowania ERP.

Oferujemy

  • ciekawą i odpowiedzialną pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w młodym zespole,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji.