Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Gliwice
księgowa - windykator należności

Crh Klinkier
Gliwice
praca stacjonarna
6462 dni temu

Ogłoszenie numer: 26904, z dnia 2007-02-08

CRH Klinkier Sp. Z O.O. Gliwice www. crh-klinkier.pl

Miejsce pracy: Gliwice

Opis stanowiska

Obsługa systemów multi-cash, Współpraca z bankami, Księgowanie wyciągów bankowych Monitorowanie poziomu należności Współpraca z prawnikiem w zakresie egzekucji spłat należności Prowadzenie korespondencji w zakresie należności (monity, pisma przypominające, noty odsetkowe) Przygotowywanie raportów w zakresie windykacji należności (w tym status spraw, status klienta, credit lines follow up.) Przygotowywanie kompensat i rozliczanie zaliczek Uzgodnienie sald należności i zobowiązań

Wymagania

- wykształcenie wyższe lub licencjat, - znajomość obsługi programów komputerowych - znajomość praktyczna zasad księgowości - znajomość programów księgowych - obsługa systemów multi-cash – współpraca z bankiem - znajomość praktyczna programów Word, Excel, znajomość systemów zintegrowanych oraz urządzeń biurowych,

Oferujemy

Pracę w dużej, stale rozwijajacej się grupie kapitałowej, w młodym zespole. Dbamy o pracowników, podnosimy ich kwalifikacje