Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Księgowa Samodzielna

Agencja CAPITAL-Stefan Wałęka
Warszawa
praca stacjonarna
6689 dni temu

Ogłoszenie numer: 18949, z dnia 2006-03-24

Jako agencja pośrednictwa pracy, prowadzimy rekrutację dla naszego Klienta - znanej firmy działającej w branży telefonii komórkowej.

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: KS./SAM.

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta - znanej firmy działającej w branży telefonii komórkowej poszukujemy kandydatek/kandydatów na stanowisko SAMODZIELNEJ KSIĘGOWEJ. Miejsce pracy: rejon Okęcia w Warszawie Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało: - ewidencja dokumentów księgowych; - przygotowanie not odsetkowych i korygujących; - rozliczanie i kontrola sald klienta oraz przygotowywanie ich potwierdzenia; - prowadzenie ewidencji środków trwałych - bieżąca wspólpraca z klientami i kontrola terminowości wpłat.

Wymagania

- kilkuletnie doświadczenie w pracy w księgowości, mile widziana znajomość ewidencji środków trwałych; - znajomość przepisów z zakresu rachunkowości, pdop, VAT; - dokładność, pracowitość; - preferowanie wykształcenie: rachunkowość, finanse, ekonomia.

Oferujemy

Pracodawca oferuje zatrudnienie na umowę o pracę i solidne wynagrodzenie.