Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
KSIĘGOWA/KSIĘGOWY

Agencja CAPITAL-Stefan Wałęka
mazowieckie
praca stacjonarna
5283 dni temu

Ogłoszenie numer: 90080, z dnia 2010-01-29

Jako agencja pracy, szukamy kandydatek/kandydatów do pracy (na okres od zaraz do końca sierpnia 2010 r., z możliwością przedłużenia) w znanej firmie zajmującej się sprzedażą towarów i usług, na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie

Nr Ref.: KSIĘG./1

Opis stanowiska

Jest to praca tymczasowa, na okres: od zaraz do min. sierpnia 2010 r. , z ewentualną możliwością przedłużenia. Do obowiązków osoby zatrudnionej na w/w stanowisku będzie należało: - księgowanie kosztów oraz przychodów; - dokonywanie i księgowanie przelewów; - rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych oraz ich księgowanie; - wystawianie not debetowych; - refakturowanie kosztów; - rozliczenia międzyokresowe kosztów (RMK)czynnych i biernych; - uzgadnianie sald księgi głównej (raz w miesiącu); - obsługa systemu finansowo-księgowego w j. angielskim; - ewentualne prowadzenie kasy i sporządzanie raportu kasowego.

Wymagania

- konieczna dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie ! (oprócz obsługi systemu finansowo-księgowego w j. angielskim w grę wchodzą kontakty w mowie z osobami mówiącymi po angielsku); - doświadczenie w pracy w księgowości; - orientacja w ustawie o rachunkowości; - znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office i dowolnego komputerowego systemu finansowo-księgowego; - dokładność i terminowość, - umiejętność pracy w zespole i komunikatywność.

Oferujemy

Solidne wynagrodzenie i pracę w znanej firmie.