Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Księgowa / Księgowy

HELUKABEL POLSKA Sp. z o.o.
mazowieckie
praca stacjonarna
5797 dni temu

Ogłoszenie numer: 51631, z dnia 2008-11-03

od 2000 r. działa na rynku polskim jako oddział niemieckiego przedsiębiorstwa, liczącego sobie już blisko 30 lat. Firma jest dystrybutorem kabli i przewodów oraz osprzętu kablowego i narzędzi do obróbki kabli do różnych branż i zastosowań. Od roku 2006 HELUKABEL Polska dołączyła do prestiżowego grona GAZEL BIZNESU, skupiającego najprężniej działające przedsiębiorstwa na rynku polskim. Poszukuję osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

  • dekretowanie i wprowadzanie faktur kosztowych, WNT
  • wprowadzanie WB
  • rozliczanie kosztów podróży służbowych
  • rozliczanie VAT do deklaracji miesięcznych

Wymagania

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • min. 2 lata doświadczenia w dziale księgowym
  • dobra znajomość MS Office, zwłaszcza MS Excel
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • samodzielność w pracy, inicjatywa
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia: pensja podstawowa + premie kwartalne