Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
KSIĘGOWA / KSIĘGOWY

DAX COSMETICS Sp. z o.o.
mazowieckie, Duchnów, gmina Wiązowna k/Warszawy
praca stacjonarna
5821 dni temu

Ogłoszenie numer: 47811, z dnia 2008-08-08

Wiodąca polska firma kosmetyczna, specjalizująca się w kosmetykach pielęgnacyjnych do twarzy i ciała, preparatach do opalania, oraz kosmetykach kolorowych

Miejsce pracy: mazowieckie, Duchnów, gmina Wiązowna k/Warszawy

Opis stanowiska

Główne zadania: - ewidencja dokumentów finansowo-księgowych - rozliczenia finansowo-podatkowe w zakresie podatku VAT - analiza rozrachunków z kontrahentami - archiwizowanie dokumentów finansowo-księgowych.

Wymagania

- wykształcenie wyższe kierunkowe, ewentualnie studia w trakcie, - znajomość zasad rachunkowości oraz przepisów podatkowych, - udokumentowana, min. 2 letnia praktyka na podobnym stanowisku, - praktyczna znajomość programów komputerowych finansowo-księgowych (niezbędna znajomość MS Office), - znajomość języka angielskiego, - sumienność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy, - umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

- bardzo dobre warunki pracy, - możliwość rozwoju zawodowego w stabilnej firmie, - stałe zatrudnienie.