Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
KSIĘGOWA/KSIĘGOWY

Agencja CAPITAL-Stefan Wałęka
Warszawa
praca stacjonarna
6232 dni temu

Ogłoszenie numer: 31387, z dnia 2007-06-25

Jako agencja pracy, szukamy kandydatek/kandydatów do pracy w znanej dużej firmie handlowej prowadzącej sieć sklepów odzieżowych i mieszczącej się w Warszawie, na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: KSIĘG./02

Opis stanowiska

Do obowiązków osoby zatrudnionej na w/w stanowisku będzie należało: - uzgadnianie sprzedaży; - księgowanie sprzedaży i raportów sprzedaży; - księgowanie faktur wewnętrznych; - wykonywanie innych zadań w dziale księgowości na zlecenie przełożonego.

Wymagania

- doświadczenie w księgowaniu sprzedaży; - min. średnie wykształcenie; - przynajmniej bierna znajomość j. angielskiego (w firmie istnieje komputerowy system księgowy w j. angielskim); - mile widziane doświadczenie w księgowaniu faktur kosztowych; - umiejętność pracy w zespole, komunikatywność; - solidność, dokładność i pracowitość.

Oferujemy

Solidna stawka godzinowa za pracę - do negocjacji. Jest to praca na 2 miesiące. W tym okresie zatrudnienie odbywa się w ramach tzw. pracy czasowej tzn. umowę podpisuje się z Agencją, a pracę świadczy się na rzecz Pracodawcy Użytkownika. Po wstępnym okresie dwumiesięcznym istnieje możliwość przejścia na etat naszego Klienta.