Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Radomsko
Księgowa/ Księgowy

Ball Packaging Europe Radomsko Sp. z o.o.
Radomsko
praca stacjonarna
6403 dni temu

Ogłoszenie numer: 25526, z dnia 2007-01-04

Ball Packaging Europe to jeden z czołowych dostawców puszek do napojów w Europie. Jako część amerykańskiej firmy Ball Corporation posiadamy jedenaście zakładów produkcyjnych w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Francji, Polsce i Holandii, gdzie zatrudniamy łącznie 2500 osób. Nasi Klienci to m.in. najwięksi producenci piwa i napojów. Obecnie do naszego zakładu produkcyjnego w Radomsku poszukujemy Kandydatki/Kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Radomsko

Opis stanowiska

- Prowadzenie wymaganej dokumentacji księgowej majątku trwałego, - Rozliczanie inwestycji, - Dekretowanie i wprowadzanie do systemu dokumentów księgowych związanych z rozrachunkami, - Kontrola prawidłowości ewidencji transakcji (zgodność z zasadami rachunkowości i przepisami prawa podatkowego), - Udział w raportowaniu okresowym do centrali, - Kontakty z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi.

Wymagania

- Wykształcenie wyższe (finanse-rachunkowość), - Dodatkowe kursy i szkolenia potwierdzające wymagane umiejętności, - Znajomość zasad księgowości w oparciu o ustawę o rachunkowości, prawo podatkowe, w szczególności dotyczące majątku trwałego, - Znajomość MS Office-szczególnie Excell, - Znajomość systemu SAP, - Znajomość standardów US GAAP-dodatkowy atut, - Doświadczenie na samodzielnym stanowisku w dziale księgowości (pełna księgowość) ze szczególnym uwzględnieniem zadań związanych z ewidencją majątku trwałego, - Praca w firmie z udziałem kapitału zagranicznego-dodatkowy atut, - Znajomość j. angielskiego, - Umiejętność pracy w zespole, - Organizacja pracy z uwzględnieniem presji czasu, - Zaangażowanie, - Odpowiedzialność i systematyczność, - Chęć rozwoju w zakresie księgowości.

Oferujemy

- Samodzielną, stabilną pracę w międzynarodowym środowisku, - Atrakcyjne warunki zatrudnienia, - Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.