Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Księgowa/księgowy

Agencja CAPITAL-Stefan Wałęka
Warszawa
praca stacjonarna
6720 dni temu

Ogłoszenie numer: 18895, z dnia 2006-03-23

Jako agencja pośrednictwa pracy, poszukujemy księgowych do pracy czasowej (od 1 kwietnia do końca października 2006 r.) u naszego Klienta.

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: KS./CZ.

Opis stanowiska

Poszukujemy Księgowe/Księgowych do pracy czasowej (od 1 kwietnia do 31 października 2006 r.) u naszego Klienta - firmy telekomunikacyjnej. Osoby będą zatrudnione na podstawie umowy zawieranej z naszą Agencją i oddelegowane do pracy u naszego Klienta. Do obowiązków osób zatrudnionych na w/w stanowiskach będzie m. in. należało: - prowadzenie ewidencji zdarzeń gospodarczych; - ewidencja dokumentów dot. kosztów; - kontrola dekretacji dokumentów dot. należności; - analiza potwierdzeń sald

Wymagania

- min. kilkuletnie doświadczenie w pracy w księgowości, - znajomość przepisów z zakresu rachunkowości, pdop, VAT; - znajomość obsługi komputera, w tym programów księgowych; - min. średnie wykształcenie; - dokładność, pracowitość.