Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
KSIĘGOWA/ KSIĘGOWY

KST Konsulting sp. z o.o,
wielkopolskie
praca stacjonarna
4892 dni temu

Ogłoszenie numer: 135152, z dnia 2011-02-23

Firma KST Konsulting Sp. z o. o poszukuje osobę, która dołączy do zespołu księgowego na czas zastępstwa trwającego minimum pół roku z możliwością przedłużenia umowy.

Miejsce pracy: wielkopolskie

Opis stanowiska

  • Pomoc w prawidłowej obsłudze spółek w zakresie finansowo-księgowym;
  • Sporządzanie dokumentacji podatkowych;
  • Zapewnienie prawidłowego i terminowego sporządzania sprawozdań do US, GUS, NBP, ZUS;
  • Pomoc w sporządzaniu raportów i analiz dla potrzeb Zarządu;
  • Wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego (Symfonia FiK);

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub ostatni rok studiów;
  • Doświadczenie w pracy na powyższym lub podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem;
  • Umiejętność pracy z programem Symfonia będzie dodatkowym atutem;
  • Komunikatywność, uczciwość, dobra organizacja czasu pracy;
  • Silna motywacja do pracy;

Oferujemy

  • Umowę na czas określony/Umowa na zastępstwo;
  • Dobre warunki finansowe;
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy;
  • Możliwość przedłużenia umowy;