Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
KSIĘGOWA/ KSIĘGOWY

WSB Parki Wiatrowe Sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
5013 dni temu

Ogłoszenie numer: 127467, z dnia 2010-12-27

Jesteśmy międzynarodową firmą z bogatym doświadczeniem w branży energii odnawialnej. Obszarem naszej działalności jest energia wiatrowa-poczynając od przygotowywania projektów parków wiatrowych poprzez ich realizację, finansowanie, aż po zarządzanie już istniejącymi parkami wiatrowymi. Do naszego oddziału we Wrocławiu poszukujemy współpracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

- dekretacja i księgowanie dokumentów finansowo-księgowych - prowadzenie kartoteki ŚT - rozliczanie delegacji - dostarczania rzetelnych informacji finansowo-księgowych dla zarządu w Polsce oraz do centrali w Niemczech - współpraca z główną księgową - współpraca z zewnętrznymi instytucjami: bankami, Urzędem Skarbowym, GUS, ZUS itp.

Wymagania

- wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym - wiedza z zakresu księgowości w stopniu umożliwiającym prawidłowe prowadzenie ksiąg rachunkowych - min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku - dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i w piśmie na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w sprawach zawodowych - znajomość programów MS Office, Symfonii - samodzielność w działaniu i komunikatywność

Oferujemy

- możliwość rozwoju zawodowego - atrakcyjne warunki finansowe