Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
KSIĘGOWA/ KSIĘGOWY

OTTO WORKFORCE SP. Z O.O.
Warszawa
praca stacjonarna
4984 dni temu

Ogłoszenie numer: 127082, z dnia 2010-12-22

FIRMA OTTO WORKFORCE SP. Z O.O. JEST JEDNYM Z LIDERÓW W BRANŻY DORADZTWA PERSONALNEGO NA RYNKU MIĘDZYNARODOWYM. PROPONUJEMY PRACĘ STAŁĄ ORAZ TYMCZASOWĄ W KRAJU I ZA GRANICĄ. Dla naszego klienta poszukujemy osoby zainteresowanej pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: PT/K/2010/G

Opis stanowiska

Opis stanowiska pracy: - rozliczanie i księgowanie delegacji pracowniczych - dekretowanie i księgowanie faktur oraz dokumentów kosztowych

Wymagania

- min. roczne doświadczenie w dziale księgowości - znajomość aktualnie obowiązujących przepisów rachunkowych oraz podatkowych w szczególności w zakresie księgowania kosztów i rozliczeń pracowniczych - praktyczna znajomość Excel’a - dobra znajomość języka angielskiego - umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie, komunikatywność, rzetelność, odpowiedzialność - dobra organizacja pracy własnej, szybkość w działaniu - możliwość podjęcia pracy od zaraz - znajomość SAP będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

- możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie - umowa o pracę tymczasową na co najmniej rok - przyjazną atmosferę pracy