Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Księgowa/ Księgowy z niemieckim

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
Wrocław
praca stacjonarna
6417 dni temu

Ogłoszenie numer: 28237, z dnia 2007-03-26

Nasz Klient to międzynarodowy koncern, strategiczny inwestor kilkunastu zakładów produkcyjnych w Polsce.

Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: KKS/0702/07

Opis stanowiska

ZADANIA: - Samodzielne księgowanie dokumentów, - ewidencja rozliczeń międzyokresowych, - ewidencja zakupów inwestycyjnych, - naliczanie amortyzacji, - sporządzanie sprawozdań finansowych, - sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT i VAT), - tworzenie rezerw na zobowiązania, - wprowadzanie nowoczesnych innowacyjnych rozwiązań z zakresu ewidencji w/w zdarzeń.

Wymagania

- wykształcenie wyższe (preferowany kierunek: finanse i rachunkowość); - minimum dwuletnie doświadczenie na stanowisku księgowej (preferowana firma międzynarodowa); - bardzo dobra znajomość języka niemieckiego; - ugruntowana wiedza z zakresu rachunkowości, finansów i księgowości; - dobra znajomość programów finansowo-księgowych oraz pakietu MS Office; - umiejętności organizacyjne oraz interpersonalne.

Oferujemy

- odpowiedzialną pracę w dynamicznym zespole w międzynarodowym koncernie, - bardzo dobre warunki pracy.