Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Księgowa-Kadrowa

Serwis Personalny Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
6320 dni temu

Ogłoszenie numer: 28301, z dnia 2007-04-10

SERWIS PERSONALNY SP. Z O.O. Agencja Pracy Tymczasowej zajmuje się usługami rachunkowymi, doradztwem personalnym, rekrutacją osób według zapotrzebowań naszych Klientów. Obecnie poszukujemy do naszego biura osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: PO/SP/KK

Opis stanowiska

- obsługa kadrowo-płacowa pracowników tymczasowych - obsługa księgowa klientów Spółki - bieżąca obsługa biura.

Wymagania

- minimum 2 letnie doświadczenie w pracy w/w stanowisku - znajomość rozliczeń księgowych PL – UE i PL - WSCHÓD - znajomość zagadnień spraw Kadrowych (umowy, ZUS, US) - znajomość programu PŁATNIK, SYMFONIA (mile widziana) - znajomość aktualnych zagadnień prawa pracy - operatywność, miła aparycja, komunikatywność w kontaktach z pracownikami tymczasowymi - mile widziany Certyfikat MF

Oferujemy

- stałą prace - stałe wynagrodzenie (po okresie próbnym dodatkowo prowizja-premia) - praca w biurze rachunkowym i agencji pracy tymczasowej