Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
KSIĘGOWA / ACCOUNTANT

ACCONS - Accounting Services
Warszawa
praca stacjonarna
4910 dni temu

ACCONS istnieje od 2000 roku i jest uznaną na rynku, nowoczesną firmą, która świadczy kompleksowe usługi księgowe dla krajowych i zagranicznych podmiotów gospodarczych. Najwyższą jakość oferowanych usług gwarantują m.in. doświadczenie kadry kierowniczej, zdobyte w firmach tzw. „WIELKIEJ CZWÓRKI” oraz nowoczesne narzędzia pracy. Miarą naszego sukcesu jest zadowolenie naszych Klientów, które w znaczącej mierze zależy od profesjonalizmu naszych pracowników. Praca w biurze rachunkowym o różnorodnym przekroju Klientów z różnych branż, jest dla początkujących księgowych prawdziwą kuźnią wiedzy i okazją do zdobycia praktyki. Dla doświadczonej kadry, oferujemy możliwość samorealizacji zawodowej na wysokim poziomie oraz rozwój w zakresie zarządzania wymagającymi projektami. Pracownicy mogą uczestniczyć w szkoleniach zewnętrznych potrzebnych do niezbędnego podnoszenia kwalifikacji oraz doskonalić znajomość języka angielskiego na zajęciach organizowanych w firmie.

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kontakty z klientami firmy oraz codzienną ich obsługę w zakresie księgowym.

Wymagania:

Od kandydata oprócz doświadczenia oczekujemy zaangażowania i chęci podnoszenia kwalifikacji. Wymagamy znajomość bieżących przepisów rachunkowych i podatkowych oraz dobrej znajomości j. angielskiego w mowie i piśmie. Kandydat powinien wykazać się praktyczną znajomością programów FK. Atutem będzie znajomość programu EXACT lub SAP.

Oferujemy:

Oferujemy interesującą i stabilną pracę w nowoczesnym biurze rachunkowym oraz rozwój zawodowy.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)