Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Księgowa / Accountant

ACCONS - Accounting Services
Warszawa
praca stacjonarna
6905 dni temu

Ogłoszenie numer: 14108, z dnia 2005-11-22

ACCONS istnieje na rynku od kilku lat świadcząc usługi z zakresu pełnej księgowości wyłącznie dla międzynarodowych firm. Zatrudniamy doświadczoną kadrę oraz wykorzystujemy nowoczesne narzędzia pracy, co gwarantuje utrzymanie wysokiej jakości usług oraz odpowiednich standardów pracy. W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy nie tylko księgowych, ale również osób, które chciałyby rozpocząć naukę w tym zawodzie. Odwiedź nas również na www.accons.pl

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kontakty z klientami firmy oraz codzienną ich obsługę w zakresie księgowym.

Wymagania

Niezależnie od wieku kandydata, liczy się dla nas jego zaangażowanie, doświadczenie i chęć do pracy. Wymagamy dobrej znajomość bieżących przepisów rachunkowych i podatkowych oraz bardzo dobrej znajomości j. angielskiego w mowie i piśmie. Kandydat powinien wykazać się praktyczną znajomością programów FK.

Oferujemy

Oferujemy interesującą i bardzo stabilną pracę w nowoczesnym biurze rachunkowym, rozwój zawodowy oraz atrakcyjne wynagrodzenie.