Zobacz więcej ofert pracy

KREŚLARZ

LOGIS Sp. z o.o.
wielkopolskie, Komorniki k/Poznania
praca stacjonarna
5202 dni temu

Ogłoszenie numer: 97595, z dnia 2010-04-30

Zajmuje się kompleksowym wyposażeniem magazynów przemysłowych w systemy składowania i transportu wewnętrznego. Projektuje i wdraża systemy na terenie całej Polski, jest wiodącą firmą w tej branży. Współpracuje z największymi producentami na świecie, takimi jak: NISSAN, ATLET czy DEXION. Poszukuje osoby na stanowisko:

KREŚLARZ

Miejsce pracy: wielkopolskie, Komorniki k/Poznania

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:
  • przygotowanie projektów zagospodarowania powierzchni magazynowej,
  • dobór technologi składowania i transportu.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne lub logistyczne,
  • znajomość programów AutoCAD, MS Office,
  • wiek od 25 do 35 lat,
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego.

Oferujemy

  • ciekawą i samodzielną pracę w młodym zespole,
  • szkolenia krajowe i zagraniczne,
  • możliwość awansu,
  • po okresie próbnym, umowę na czas nieokreślony.