Zobacz więcej ofert pracy

Kreślarz Revit / BIM

Mikada
Poznań
praca stacjonarna
3310 dni temu

Ogłoszenie numer: 722699, z dnia 2015-06-24

Mikada

www.mikada.pl

Mikada to zespół specjalistów świadczący usługi dla biur projektowych, wykonawców itp.

Naszymi klientami są firmy zagraniczne stawiające na dobrą jakość współpracy oraz dokumentacji.

Rozwijamy firmę w kierunku przygotowywania modeli i dokumentacji BIM.

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

Oferujemy pracę dla kreślarza z zakresem obowiązków:

  • domy, szeregowce (Revit)
  • modele BIM obiektów wielkopowierzchniowych (Revit)
  • wnętrza mieszkań (Revit)
  • inwentaryzacje na podstawie chmury punktów (Revit)
  • podstawowe zadania administracyjne

Wymagania

  • Znajomość oprogramowania AutoCad
  • Dobra znajomość oprogramowania Revit będzie dodatkowym atutem
  • Jęz. angielski pozwalający na swobodną komunikację - warunek konieczny!
  • Wykształcenie minimalne: inżynier budownictwa.
  • Dokładność, precyzja
  • Umiejętność pracy w zespole oraz pracy samodzielnej
  • Gotowość do sporadycznych wyjazdów zagranicznych (na okres 1- 4 tygodni)

Oferujemy

  • Stabilną pracę w młodym zespole z zagranicznymi kontrahentami
  • Umowę o pracę