Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Kreślarz / Projektant

LOGIS Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
5841 dni temu

Ogłoszenie numer: 47451, z dnia 2008-07-30

Zajmujemy się kompleksowym wyposażeniem magazynów przemysłowych w systemy składowania i transportu wewnętrznego. Projektujemy i wdrażamy nasze systemy na terenie całej Polski, jesteśmy jedną z wiodących firm w tej branży. Współpracujemy z największymi producentami na świecie, takimi jak: NISSAN, ATLET czy DEXION.

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na stanowisku kreślarza odpowiedzialna będzie za przygotowanie projektów zagospodarowania powierzchni magazynowej, oraz za dobór technologii składowania i transportu.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub logistyczne
  • Znajomość programów Auto Cad, MS office
  • Wiek od 25 do 35 lat
  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • Oferujemy

  • Ciekawą i samodzielną pracę w Poznaniu
  • Pracę w młodym zespole
  • Szkolenia krajowe i zagraniczne
  • Możliwość awansu
  • Po okresie próbnym umowę na czas nieokreślony
  • Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.