Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Kreślarz (Dział Rozwoju Produktu)

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6163 dni temu

Ogłoszenie numer: 34108, z dnia 2007-09-10

Grupa WABCO www.wabco-auto.com należąca do firmy American Standard Companies jest czołowym światowym producentem elektronicznych systemów: hamulcowych, zawieszenia, stabilizacji i przenoszenia napędu do pojazdów użytkowych. Siedziba główna firmy mieści się w Brukseli w Belgii. Obecnie grupa WABCO zatrudnia prawie 7000 pracowników w 30 biurach i fabrykach na całym świecie. W związku z obecnym i przyszłym intensywnym rozwojem działalności naszej firmy we Wrocławiu poszukujemy obecnie wykwalifikowanych współpracowników.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 2706-07

Opis stanowiska

- modelowanie w programie Pro/Engineer- wykonywanie rysunków w programie Pro/Engineer- współpraca w ramach zespołów projektowych z inżynierami konstruktorami i inżynierami ds. testów

Wymagania

- wykształcenie techniczne (minimum średnie), o profilu mechanicznym- podstawowe wiadomości z zakresu mechaniki- znajomość rysunku technicznego- obsługa komputera w zakresie MS Office - znajomość programu typu CAD, np. AutoCAD, lub innego pokrewnego- umiejętność pracy w grupie- odpowiedzialność - znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

- otwartą i przyjazną atmosferę pracy- doskonałe możliwościami rozwoju zawodowego i personalnego