Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Krawcowa/ Sprzedawca

Bellissima Galeria Panny Młodej
Wrocław
praca stacjonarna
4783 dni temu

Ogłoszenie numer: 155470, z dnia 2011-07-11

Bellissima to jeden z najbardziej znanych i renomowanych salonów ślubnych we Wrocławiu. Oferuje swoim klientkom najlepsze marki sukien ślubnych znane na całym świecie: Maggie Sottero, Mori Lee, Annais i wiele innych. Do jednego z naszych salonów poszukujemy osoby, której głównym zadaniem będzie asysta krawcowej przy szyciu sukien ślubnych.

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

Na stanowisku krawcowa-sprzedawca zatrudniona osoba zajmować się będzie pomocą krawcowej przy szyciu sukien ślubnych, przeróbkami gotowych sukien, a także doradzaniem klientkom przy wyborze kreacji ślubnej.

Wymagania

Podstawową umiejętnością na tym stanowisku jest obsługa maszyny do szycia, doświadczenie w przeróbkach krawieckich, poczucie estetyki, staranność, a także umiejętność współpracy w zespole i prowadzenia rozmowy z klientką, spokój i opanowanie, samodzielność.

Oferujemy

Stabilną pracę w renomowanym salonie ślubnym, możliwość rozwoju własnych umiejętności.