Zobacz więcej ofert pracy

Krajowy Manager Sprzedaży

IPK Sp. z.o.o.
pomorskie, Gdańsk / Trójmiasto
praca stacjonarna
2335 dni temu

Jeden z wiodących w swojej dziedzinie na Pomorzu producent wyposażenia wnętrz, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Nr ref.: KMS/04/18
Lokalizacja: Gdańsk / Trójmiasto

Opis stanowiska:
  • współpraca w stworzeniu koncepcji i strategii działań sprzedażowych Firmy na terenie Polski
  • budowa działań sprzedaży krajowej w Firmie
  • nawiązywanie i utrzymywanie relacji handlowych z kluczowymi  klientami
Wymagania:
  • minimum 3-letnie doświadczenie w sprzedaży
  • praktyczna znajomość zagadnień związanych z funkcjonowaniem nowych kanałów sprzedaży
  • umiejętności osobiste warunkujące sukces w działalności handlowej (dynamizm, samodyscyplina, przedsiębiorczość)
  • znajomość j. angielskiego
Oferujemy:
  • atrakcyjne warunki pracy (umowa o pracę, wynagrodzenie, narzędzia)
  • bardzo ciekawe możliwości rozwoju

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie pradwo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.