Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie
Krajowy Inżynier Serwisu

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe s.c.
kujawsko-pomorskie, Centralna Polska
praca stacjonarna
6132 dni temu

Ogłoszenie numer: 37133, z dnia 2007-12-04

Nasz Klient - niemiecki i światowy lider w produkcji linii i maszyn pakujących, zatrudni utalentowanego inżyniera elektronika/mechanika na renomowane stanowisko

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie, Centralna Polska

Nr Ref.: KIS/1211/07

Opis stanowiska

Zadania: - zorganizowanie serwisu w Polsce dla producentów z różnych branż, używających maszyn pakujących tej firmy (np. producenci z branży kosmetycznej, farmaceutycznej, spożywczej, komputerowej itd.), - poszerzenie serwisu na użytkowników maszyn pakujących tej firmy w Rosji i Ukrainie, - zapewnienie serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego, - zgodne ze standardami eliminowanie błędów, naprawy, przebudowy linii pakujących w celu optymalnego połączenia z innymi liniami technologicznymi, - prowadzenie szkoleń dla użytkowników i operatorów maszyn i linii pakujących.

Wymagania

- inżynier elektronik/mechanik, - dobra znajomość SPS, Siemens S5/S, software z budowy maszyn, - co najmniej dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku lub absolwent z dużym potencjałem (wykształcenie, wiedza z funkcjonowania nowoczesnego serwisu w branżach B2B, inżynierska mentalność), - dobra znajomość j. niemieckiego i rosyjskiego lub angielskiego i rosyjskiego, - gotowość do ok. rocznego pobytu w Niemczech na szkoleniach z konstrukcji i funkcjonowania maszyn i linii pakujących.

Oferujemy

Bardzo ciekawą, rozwojową pracę w międzynarodowym środowisku, kontakt z najnowocześniejszymi technologiami i techniką, prestiżową pozycję organizacyjną, dobre warunki finansowe i środki działania. Możliwość umowy na własną działalność gospodarczą.