Zobacz więcej ofert pracy

Kosztorysant

IPK sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5020 dni temu

Nasz Klient, firma dostarczająca rozwiązania outsourcingowe do sektora telekomunikacyjnego i energetycznego, w związku z dalszym rozwojem na Polskim rynku poszukuje kandydatów na stanowisko:

Nr ref.: K/12/10/praca

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

- sporządzanie kosztorysów, kalkulacji, wycen dla planowanej inwestycji - analiza dokumentacji projektowej - weryfikacja wysokości kosztów i poprawności kalkulacji ofert podwykonawców - współpracę z pozostałymi działami naszej firmy

Oczekiwania:

- znajomość branży telekomunikacyjnej - wykształcenie techniczne średnie lub wyższe - dobra znajomość programów do kosztorysowania (Zuzia, Norma) - dobra znajomość MS Office - umiejętność organizowania pracy i terminowość działania - min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku

Oferujemy:

- pracę w międzynarodowej firmie budującej pozycję na rynku - stabilne warunki zatrudnienia - atrakcyjne warunki wynagrodzenia - w perspektywie możliwość rozwoju i awansu

IPK Sp. z o.o.
ul. Reja 13/15,
81-874 Sopot

Biuro IPK Sp. z o.o.
w Warszawie

ul. Mariensztat 8,
00-302 Warszawa

we Wrocławiu

ul. Podwale 62,
50-010 Wrocław

w Poznaniu

ul. Janickiego 20b/45,
60-542 Poznań

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.97r. o ochronie danych osobowych, DZ.U. nr 133, poz.833)". Nr rej.: 656