Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Kosztorysant > Warszawa

Beetsma Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
2418 dni temu
Beetsma jest firmą należącą do holenderskiego holdingu Van Koppen & Van Eijk. Jesteśmy Zespołem Specjalistów, który od ponad 10 lat świadczy usługi krajowego i międzynarodowego pośrednictwa pracy. Od początku działalności staramy się realizować wizję marki Przyjaznej i takiej, która jest Blisko swoich pracowników. Oprócz budowania relacji biznesowych, nieustannie powiększamy wokół siebie społeczność, do której zapraszamy także Ciebie. Wiemy, że to Ludzie są największą wartością tej firmy. Wierzymy w nich i ich kompetencje. Cenimy ich pracę i zaangażowanie. To dzięki nim nieustannie się Rozwijamy. Nasza Firma to przede wszystkim ludzie. Bez nich, cele, które zdobywamy każdego dnia, nie byłyby osiągalne.

Beetsma - Twoje miejsce pracy.

Firma Beetsma Sp. z o.o. jest spółką należącą do holenderskiego holdingu Van Koppen & Van Eijk, jednego z liderów na rynku pośrednictwa pracy. Zajmujemy się pośrednictwem pracy stałej i tymczasowej w Polsce i za granicą. Współpracujemy z firmami na terenie całego kraju. Rekrutujemy i pomagamy w zatrudnieniu pracowników różnego szczebla.

Dla naszego klienta z branży meblowej poszukujemy pracowników na stanowisko kosztorysant.

Miejsce pracy: mazowieckie/ Warszawa
Nr ref.: APT 5169

Zadania:

  • opracowywanie kosztorysów ofertowych , wykonawczych i podwykonawczych
  • przygotowywanie i wysyłanie ofert
  • analiza i porównywanie ofert
  • optymalizacja przyjętych rozwiązań
  • negocjacje z dostawcami i klientami
  • monitorowanie rynku dostawców , poszukiwanie nowych inwestycji

Wymagania:

  • j. polski komunikatywny w mowie i piśmie
  • doświadczenie w branży meblowej
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność zarządzania czasem
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • wykształcenie min. Średnie
  • umiejętność przygotowywania kosztorysów
  • znajomość MS Office, w szczególności Excel, znajomość AutoCad
  • Prawo jazdy kat B
  • Profesjonalizm , komunikatywność

Oferujemy:

  • umowa o pracę tymczasową/ po 6 m-c możliwość przejścia bezpośrednio do klienta
  • wynagrodzenie 4220 zł brutto/ 3000 zł netto
  • wypłaca 10 każdego miesiąca
  • miła atmosfera w pracy