Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Kosztorysant robót budowlanych

Mawilux Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
4945 dni temu
top1.jpg

Mawilux Sp. z o.o. poszukuje kandydata do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:
  • Przygotowywanie kosztorysów ofertowych, kalkulacji, wycen
  • Analiza dokumentacji projektowej,
  • Przygotowywanie zapytań ofertowych
  • Wyszukiwanie podwykonawców robót i dostawców materiałów budowlanych na planowane realizacje,
  • Ścisła współpraca z działem technicznym w zakresie przygotowywania ofert.
Wymagania:
  • Wykształcenia technicznego,
  • Umiejętności sporządzania przedmiarów,
  • Znajomość programu Norma będzie dodatkowym atutem,
  • Biegłości w obsłudze komputera,
  • Szybkości w działaniu,
  • Systematyczności,
  • Doskonałej organizacji pracy
  • Prawa jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • Wynagrodzenie powiązane z efektami pracy,
  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Możliwość rozwoju
gr.jpg