Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubelskie
Kosztorysant / Projektant

PPUH RAPID SP. Z O.O.
lubelskie
praca stacjonarna
5657 dni temu

Ogłoszenie numer: 63269, z dnia 2009-04-23

Firma z 20-letnim stażem na rynku w branży ciepłowniczej i sanitarnej. Poszukujemy:

Miejsce pracy: lubelskie

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie kosztorysów i ofert pod zapytanie klientów na podstawie otrzymanych obmiarów,
  • Analiza i tworzenie dokumentacji technicznych,
  • Opracowywanie obmiarów na podstawie projektu budowlanego,
  • Przygotowywanie ofert cenowych dla kontrahentów.
  • Wymagania

  • Wykształcenie wyższe o profilu budowlanym (sanitarnym),
  • Znajomość pakietu MS Office oraz programu do kosztorysowania (Norma,WinBud),
  • Samodzielność, zdolność analitycznego myślenia
  • Oferujemy

  • Umowa na pełny etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatkowe szkolenia
  • Regularność i terminowość wypłat