Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Technolog Drewna Warszawa
Kosztorysant - pracownik działu ofert

Teknika S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
3473 dni temu

Ogłoszenie numer: 590261, z dnia 2015-01-12

Firma Teknika S.A. - największy dystrybutor maszyn dla przemysłu drzewnego w Polsce, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie ofert na pojedyncze maszyny i linie produkcyjne do obróbki drewna i materiałów drewnopochodnych;

  • Utrzymywanie kontaktów z producentami, ustalanie odpowiedniej konfiguracji maszyn;

  • Bieżące informowanie producentów o otwartych negocjacjach;

  • Tłumaczenia techniczne z języka angielskiego lub włoskiego (opcjonalnie);

  • Wsparcie merytoryczne dla handlowców w zakresie oferowanych produktów;

  • Nadzór zamówień;

  • Planowanie ustawienia maszyn na hali klienta;

  • Przygotowywanie materiałów handlowych: cenniki, katalogi oraz aktualizacja bazy produktów na stronie internetowej.

Wymagania

  • Podstawowa znajomość maszyn do obróbki drewna, preferowani studenci zaoczni (ostatnich lat)/ absolwenci Wydziału Technologii Drewna lub osoby mające doświadczenie w branży przemysłu drzewnego;

  • Otwartość na nowe wyzwania, niekiedy realizacja projektu dla Klienta wymaga zaangażowania kilku producentów, od kosztorysanta będzie zależało ustalenie odpowiedniej współpracy;

  • Znajomość języka angielskiego i/lub włoskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację w mowie i piśmie;

  • Podstawowa obsługa programu AutoCad w wersji 2D;

  • Dobra znajomość środowiska MS Office;

  • Komunikatywność, dobra organizacja czasu pracy, umiejętność pracy w stresie czasowym.

Oferujemy

  • Pracę w doskonale znanej na rynku firmie;

  • Zatrudnienie na pełen etat, umowa o pracę;

  • Zdobywanie wiedzy i doświadczenia niezbędnych do pracy jako przyszły przedstawiciel handlowy;

  • Możliwość wzięcia udziału w targach branżowych oraz wizytacji w fabrykach naszych klientów;

  • Pracę w koleżeńskim środowisku wśród doświadczonych specjalistów.