Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Technolog Drewna Warszawa
Kosztorysant - pracownik działu ofert

Teknika S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
3770 dni temu

Ogłoszenie numer: 407763, z dnia 2014-03-21

Firma Teknika S.A. działa na rynku polskim od 1998 roku, jest przedstawicielem najbardziej renomowanych, włoskich producentów maszyn do obróbki drewna. Posiada największą w kraju ofertę maszyn, dzięki czemu jest w stanie kompleksowo wyposażyć zakłady produkcyjne począwszy od tartaków, aż po linie lakiernicze. Jako jedyna firma w kraju realizujemy projekty "pod klucz". Nasz sukces opiera się na wykwalifikowanej kadrze pracowników, dążących do ulepszania metod swojej pracy.

W chwili obecnej poszukujemy osoby do pracy w Warszawie na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie ofert na pojedyncze maszyny i linie produkcyjne do obróbki drewna i materiałów drewnopochodnych;
  • Utrzymywanie kontaktów z producentami, ustalanie odpowiedniej konfiguracji maszyn;
  • Bieżące informowanie producentów o otwartych negocjacjach;
  • Tłumaczenia techniczne z języka angielskiego lub włoskiego (opcjonalnie);
  • Obsługa merytoryczna handlowców;
  • Nadzór zamówień;
  • Planowanie ustawienia maszyn na hali klienta.

Wymagania

  • Podstawowa znajomość maszyn do obróbki drewna, preferowani studenci (zaoczni) / absolwenci Wydziału Technologii Drewna lub osoby mające doświadczenie w branży przemysłu drzewnego;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, znajomość języka włoskiego będzie dodatkowym atutem;
  • Podstawowa obsługa programu AutoCad w wersji 2D;
  • Dobra znajomość środowiska MS Office;
  • Komunikatywność, dobra organizacja czasu pracy, umiejętność pracy w stresie czasowym.

Oferujemy

  • Pracę w doskonale znanej na rynku firmie;
  • Zatrudnienie na pełen etat, umowa o pracę;
  • Zdobywanie wiedzy i doświadczenia niezbędnych do pracy jako przyszły przedstawiciel handlowy;
  • Możliwość wzięcia udziału w targach branżowych oraz wizytacji w fabrykach naszych klientów;
  • Pracę w koleżeńskim środowisku wśród doświadczonych specjalistów.