Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Janki
Kosztorysant/ Handlowiec

WaveNet Sp. z o.o.
Janki
praca stacjonarna
4862 dni temu

Ogłoszenie numer: 139015, z dnia 2011-03-25

www.wavenet.pl

Miejsce pracy: Janki

Opis stanowiska

  • sporządzanie kosztorysów, kalkulacji, wycen dla planowanej inwestycji
  • weryfikację wysokości kosztów i poprawności kalkulacji ofert
  • kontakt z klientem

Wymagania

  • umiejętność kosztorysowania
  • znajomość branży telekomunikacyjnej, energetycznej
  • wykształcenie techniczne
  • bardzo dobra znajomość programów do kosztorysowania
  • umiejętność organizowania pracy i terminowość działania
  • doświadczenia na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie
  • udział w prestiżowym projekcie z branży telekomunikacyjnej
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • w perspektywie możliwość rozwoju i awansu