Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Piaseczno
kosztorysant, specjalista ds ofert

ThyssenKrupp Xervon Polska Sp.z o.o.
Piaseczno
praca stacjonarna
5839 dni temu

Ogłoszenie numer: 48248, z dnia 2008-08-19

Firma istnieje na rynku kompleksowych usług budowlanych branży rusztowaniowej w Polsce od 1996 roku. Oferujemy swoim klientom pełną obsługe w zakresie rusztowań typu Bosta, Modex, izolacji termicznych w przemyśle, antykorozji, czyszczenia obiektów przemysłowych.

Miejsce pracy: Piaseczno

Opis stanowiska

sporządzanie ofert, kosztorysowanie i planowanie produkcji w zakresie montażu rusztowań, izolacji termicznych i antykorozji.

Wymagania

- wykształcenie średnie lub wyższe techniczne - dobra znajmość pakietu MS Office, - mile widziana umiejętność kosztorysowania robót budowlanych, - komunikatywna znajomość j. angielskiego, - prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

stałą pracę w dużej stabilnej firmie. Możliwość rozwoju i awansu. Wynagrodzenie do uzgodnienia.