Kosmetyczka

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Zgierz
praca stacjonarna
20 godz. temu
Kosmetyczka
Miejsce pracy: Zgierz
Numer: StPr/24/0492
OBOWIĄZKI:
wykonywanie zabiegów kosmetycznych i laserowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, inne, kierunek: technik usług kosmetycznych

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Zgierz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Barona 10, 95-100 Zgierz, powiat: zgierski, woj: łódzkie

Dane kontaktowe:

Magdalena Kamińska
427141271

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

skierowanie-oferta dostępna wyłącznie dla osób zarejestrowanych w PUP w Zgierzu, dane pracodawcy dostępne w Urzędzie

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu