Zobacz więcej ofert pracy

Kosmetolog

Klinika Promedion
Warszawa, Warszawa, Bielany
praca stacjonarna
2958 dni temu

Nowo powstała, placówka medyczna poszukuje osobę na nowo tworzone stanowisko:

Kosmetolog

Miejsce pracy: Warszawa, Bielany

Zadania:
  • Realizacja zabiegów z zakresu kosmetologii.
Oczekiwania:
  • Co najmniej roczne doświadczenie w samodzielnej pracy na stanowisku
  • Ukończone studia wyższe z zakresu kosmetologii, preferowany dyplom magistra
  • Znajomość branży kosmetycznej i aktualnych trendów
  • Miła aparycja i umiejętność pracy z klientem
  • Chęć rozwoju w zakresie nowoczesnych urządzeń i zabiegów
  • Znajomość specyfikacji laserów i ich profesjonalna obsługa
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Komunikatywność
  • Wysoka kultura osobista.
Oferujemy:
  • Pracę w dynamicznej, renomowanej firmie, będącej liderem swojej branży;
  • Miłą i przyjazną atmosferę