Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie
KOORDYNATORA ZESPOŁU SPRZEDAŻY BEZPOŚREDNIEJ

Lukas Bank SA
pomorskie, Trójmiasto
praca stacjonarna
6151 dni temu

Ogłoszenie numer: 33993, z dnia 2007-09-25

[C+]Jesteś świetnym przedstawicielem? Poszukujesz nowych możliwości rozwoju? Pragniesz rozpocząć karierę menadżerską?[+C] Zgłoś się na stanowisko:

Miejsce pracy: pomorskie, Trójmiasto

Nr Ref.: KZB/TR/09

Opis stanowiska

  • odpowiedzialność za realizację planu sprzedaży bezpośredniej podległego zespołu
  • koordynowanie i organizowanie pracy przedstawicieli
  • rekrutacja i coaching podległych przedstawicieli
  • monitorowanie działań konkurencji
  • Wymagania

  • doświadczenie w aktywnej sprzedaży poparte dobrymi wynikami (preferowana branża usług finansowych)
  • zdolności interpersonalne na wysokim poziomie
  • inicjatywa, skuteczność w działaniu
  • wykształcenie min. średnie
  • prawo jazdy kat. B
  • Oferujemy

  • możliwość zdobycia doświadczenia na stanowisku kierowniczym
  • wynagrodzenie zasadnicze i motywacyjny system premiowy
  • możliwość rozwoju i awansu
  • szkolenia przygotowujące do pracy
  • narzędzia pracy niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków