Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
KOORDYNATORA DS. DOTACJI UNIJNYCH

Omega - Kancelarie Prawne
dolnośląskie
praca stacjonarna
5051 dni temu
omega_baner.jpg

Ogólnopolska Sieć Kancelarii Prawnych poszukuje osoby gotowej podjąć współpracę na stanowisku

Opis stanowiska:
  • Aktywna współpraca ze strukturami sprzedaży w zakresie produktów unijnych,
  • Realizacja planów sprzedaży na powierzonym terenie,
  • Szkolenie współpracowników;
  • Doradztwo i pozyskiwanie nowych klientów,
  • Realizacja i koordynacja rozpoczętych projektów.

  • Wymagania:
  • Doświadczenie w zakresie pozyskiwania dotacji unijnych i realizacji projektów;
  • Mobilność, dyspozycyjność;
  • Wykształcenie wyższe;
  • Własna działalność gospodarcza lub gotowość jej otworzenia

  • Oferujemy:
  • Pracę w nowoczesnej strukturze,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne;
  • Szkolenia przygotowujące do pracy na stanowisku;
  • Jasno sprecyzowaną ścieżkę kariery;
  • Szansę doskonalenia zawodowego w oparciu o najlepsze praktyki.

  • Forma kontaktu