Zobacz więcej ofert pracy

KOORDYNATOR

KRDECH
Rzeszów
praca stacjonarna
5971 dni temu

Ogłoszenie numer: 44032, z dnia 2008-05-13

KRDECH

to firma specjalizująca się w sprzedaży usług telekomunikacyjnych. Współpracujemy z największymi firmami z branży, tj.: Telekomunikacja Polska, Netia, Dialog, Telekomunikacja Novum.
Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KOORDYNATOR

Miejsce pracy: Rzeszów

Opis stanowiska

• koordynacja grupą Reprezentantów Regionalnych, • dbanie o rozwój, wielkość i jakość sprzedaży, • monitoring rynku i konkurencji, • bieżąca rekrutacja Reprezentantów i Partnerów Handlowych, • realizacja strategii handlowej firmy.

Wymagania

• komunikatywność, • dyspozycyjność, • umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej, • łatwość w nawiązywaniu kontaktów, • wysoka kultura osobista, • nastawienie na rozwój i osiąganie wyznaczonych celów, • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji, • doświadczenie w kierowaniu zespołem i sprzedaży bezpośredniej będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

• pracę w dynamicznie rozwijającej się branży, • profesjonalny system szkoleń i przygotowań, • niezbędne narzędzia pracy, • wynagrodzenie: pensja stała + premie miesięczne za efektywność w wykonywaniu planów, • indywidualny dobór godzin pracy.