Zobacz więcej ofert pracy

Koordynator

DWG Sp. z o.o.
dolnośląskie
praca stacjonarna
4984 dni temu

Agencja Pracy DWG zarejestrowana pod numerem 3920 Dla naszego klienta o ugruntowanej pozycji na rynku poszukujemy osoby na stanowisko:

Koordynator

Nr Ref.: 234/2010

Zadania:

- Wsparcie techniczne specjalistów ds. sprzedaży - Kalkulacja usług - Organizacja zespołu - Nadzór nad prawidłową realizacją zleceń - Kontrola pracy zespołu - Kontrola kosztów - Nadzór nad sprzętem

Wymagania:

- Wykształcenie min. średnie - Min. rok doświadczenia w organizowaniu i nadzorowaniu prac - Dobra znajomość MS Office - Wysoka dyspozycyjność

Oferujemy:

- Uczestnictwo w tworzeniu strategii handlowej - Rozwijanie oferty produktowej - Nadzorowanie sprzedaży w filiach i regionach - Koordynowanie polityki cenowej firmy - Osobiste prowadzenie sprzedaży, wspieranie innych - Uczestnictwo w targach, organizacja szkoleń dla pracowników firmy - Samochód służbowy inne narzędzia pracy laptop, telefon.